stongard tm flooring on hospital helipad stonres rtz flooring in hospital stonres rtz flooring in hospital operating room

Zdravotná starostlivosť

Neexistuje žiadny kompromis, pokiaľ ide o kontrolu infekcií. Podlahy v prostredí zdravotnej starostlivosti musia byť súčasťou predpisov kontroly infekcie, ako tiež musia byť vysoko odolné, odolné voči škvrnám a ľahko čistiace. Objavte sterilné, zvukovo-redukčné riešenia spolu s dlhotrvajúcimi alternatívami k VCT a vinylovým krytinám s našimi bezšvovými, uretánovými, pružnými podlahami pre priestory pre pacientov, laboratóriá, traumatické centrá, chodby a ďalšie. K dispozícii je množstvo dizajnov a rozsiahla paleta farieb.

Riešenia pre zdravotníctvo

Použité produkty:

Stondeck FD4

Heliport v tomto nemocničnom areáli odoláva nepriaznivým podmienkam ako slnko, soľ a korozívne tekutiny. Je protišmykový, odolný nárazom a prasknutiu.

Použité produkty:

Stonres RTZ

Nemocnice často predstavujú stresujúce prostredie, ktoré je na prvý pohľad chladné a sterilné. Vďaka Stonres RTZ je možné aj pre túto oblasť navrhnúť želané vzory a vybrať si zo širokej škály farieb vrátane farieb na mieru. Výhodou je ľahká údržba, podlahy sú tiché a pružné.

Použité produkty:

Stonres RTZ

Operačné sály vyžadujú podlahy, ktoré spĺňajú požiadavky z hľadiska programu kontroly infekcií, ale tiež vyhovujú personálu, ktorí na nich pracuje. Stonres RTZ je ergonomický, pružný a hluk redukujúci bezšvový podlahový systém nanášaný priamo na mieste, ktorý spĺňa všetky tieto požiadavky.

Použité produkty:

Stonres STR

Bezšvové hladké podlahy pomáhajú udržiavať sterilné prostredie v operačných sálach. Stonres STR znižuje hluk pre ešte väčší komfort pacientov a vďaka pružnosti vytvára dobré ergonomické podmienky pre nemocničný personál. Zároveň je odolný voči škvrnám.


VYBERTE SI TEN SPRÁVNY PRODUKT

Nájdite produkt, ktorý bude najlepšie vyhovovať vašim potrebám. 

 


More Case StudiesComing Soon!
 • VYBERTE SI TEN SPRÁVNY PRODUKT


 • KONTAKTUJTE NÁS

  Napíšte nám: rsporina@stoncor.com 

               

                 ALEBO

  zavolajte: +421 918 472 210

 • urethane floors.JPG