stonres rtz in school library education facility stonres str in a middle school cafeteria stonres str in university education facility stonres rtz in school library stongard tm in football stadium stonres rtz in elementary school education facility

Vzdelávanie

Školy sú prostredím, ktoré má špecifické požiadavky. Podlahy môžu obohatiť vzdelávanie na školách svojimi vlastnosťami ako je napríklad odolnosť a redukcia šumu. Naše podlahy sú dostupné v širokej škále textúr, farieb a vzorov. Od učební cez športoviská až po školské kuchyne a vedecké laboratóriá dodávame liate podlahy s dlhou životnosťou, ktoré odolávajú každodennému zaťaženiu, čisteniu a škvrnám. 

Riešenia pre školy

Použité produkty:

Stonres RTZ

Školská knižnica vytvára priateľské a moderné prostredie aj vďaka hladkým bezšvovým podlahám redukujúcim hluk.

Použité produkty:

Stonres STR

Šachovnicový dizajn v tejto školskej kaviarni vytvára čistý, svieži, svetlý a odvážny vzhľad. Výhodou je ľahká údržba, tichý povrch a schopnosť odolávať každodennému zaťaženiu stovkami študentov.

Použité produkty:

Stonres STR

Toto najmodernejšie univerzitné výskumné a vedecké centrum si vybralo práve podlahový systém Stonres STR. Systém je formulovaný tak, aby poskytol ergonomický komfort, znižoval hluk a vytvoril študentom prostredie, v ktorom sa možu plne sústrediť bez rušivých faktorov.

Použité produkty:

Stonres RTZ

Školská knižnica by mala byť miestom zázrakov. Miestom, ktoré uchváti myseľ mladých ľudí. Hladká, farebná, vzorovaná podlaha môže prispieť k vytvoreniu takejto atmosféry. Táto pružná, bezšvová podlaha sa zároveň vyznačuje ľahkou údržbou a je odolná voči škrvnám, čo zase poteší zamestnancov školy.

Použité produkty:

Stondeck XD4

Školský štadión musí mať nájazdové plochy a chodníky, ktoré sú odolné. Stondeck XD4 je určený pre vysokú pešiu premávku. Je odolný voči vonkajším vplyvom a poskytuje vynikajúcu ochranu voči oteru.

Použité produkty:

Stonres RTZ

Keď sa základná škola v Texase rozhodla inšpirovať svojich študentov, išli do toho naplno. Stonres RTZ ponúkol farby a dynamický dizajn, čo presne hľadali. Zatiaľ čo farby sú výrazné, podlahy sú pružné a tiché.


VYBERTE SI TEN SPRÁVNY PRODUKT

Nájdite produkt, ktorý bude najlepšie vyhovovať vašim potrebám. 

 


More Case StudiesComing Soon!
 • VYBERTE SI TEN SPRÁVNY PRODUKT


 • KONTAKTUJTE NÁS

  Napíšte nám: rsporina@stoncor.com 

               

                 ALEBO

  zavolajte: +421 918 472 210

 • urethane floors.JPG