stonclad ht flooring in aerospace manufacturing facility stonclad gs in printing and packaging facility stonclad gs in global packaging facility stonclad gs in manufacturing facility stonshield hri in printing and packaging facility

Všeobecná výroba

Ak potrebujete čistý výkon; máme podlahy, ktoré vám ho dodajú. Naše hladké, chemicky a oteru odolné podlahy urobia prácu za 10 priemyselných podláh, či ide o oblasť spracovania, balenia, sklady, skladovanie batérií alebo iné. Veľké riešenia, dlhodobá ochrana.

Použité produkty:

Stonclad HT

Koridory pohybu v tejto výrobnej spoločnosti pre letecký priemysel vyžadujú podlahový systém, ktorý poskytne mimoriadny výkon i za najnáročnejších podmienok. Tento epoxidový maltový systém je ultra odolný voči korózii a je vhodný i do toho najnáročnejšieho prostredia.

Použité produkty:

Stonclad GS

Hladké chemicky odolné podlahy sú ideálne pre baliarenské a tlačiarenské závody.

Použité produkty:

Stonclad GS

Globálna spoločnosť na výrobu obalových materiálov vyžaduje spoľahlivý, trvácny a odolný podlahový systém, ktorý bude držať krok s ich náročným tempom.

Použité produkty:

Stonclad GS

Tento epoxidový podlahový systém je antistatický, neiskrivý, chemický a oteru odolný.

Použité produkty:

Stonshield HRI

Protišmyková podlaha zabezpečuje zvýšenú ochranu pre zamestnancov v týchto baliarňach a tlačiarňach a zároveň ponúka estetický vzhľad a povrch s ľahkou údržbou.


VYBERTE SI TEN SPRÁVNY PRODUKT

Nájdite produkt, ktorý bude najlepšie vyhovovať vašim potrebám. 

 


More Case StudiesComing Soon!
 • VYBERTE SI TEN SPRÁVNY PRODUKT


 • KONTAKTUJTE NÁS

  Napíšte nám: rsporina@stoncor.com 

               

                 ALEBO

  zavolajte: +421 918 472 210

 • urethane floors.JPG