stonclad gs in auto service bay stonclad gs in auto service bay stonblend gsi in auto service facility stonglad gs with gs4 for shop floor stonlux sl in race car service bay stonclad gr flooring system for auto dealership

Predajne áut / Autoservisy

Od špičkových, interaktívnych autosalónov až po opravovne áut. Naše liate podlahy sú odolné voči chemikáliam, škvrnám, nárazom a dostupné v množstve prevedení a povrchových úprav. Sú tiež bezpečné a protišmyskové. Sú vhodné pre verejné priestory a i tie menej verejné. Kliknite pre viac informácií o našej AutoFloor kolekcii.

Riešenia pre predajne áut

Použité produkty:

Stonclad GS

Podlaha v autoservise vyzerá veľmi dobre s použitím vlastného loga a dizajnu. Zapôsobte na svojich zákaznikov a doprajte aj vašim priestorom vysoko odolný hladký podlahový systém.

Použité produkty:

Stonclad GS

Stonhard výrazne zmenil vzhľad autoservisu vďaka podlahovému systému, ktorý pôsobí luxusne, ale zároveň je vysoko odolný.

Použité produkty:

Stonclad GS

Stonclad GS splnil všetky požiadavky v tomto rušnom autoservise.

Použité produkty:

Stonblend GSI

Autoservis nikdy nevyzeral tak dobre. Stonblend GSI je odolný a vaše podlahy vydržia naozaj dlho.

Použité produkty:

Stonclad GS

Stonclad GS zabezpečuje plynulú prevádzku.

Použité produkty:

Stonlux SL

Stonlux SL je ideálnym riešením pre tento servis pretekárskych áut. Samonivelačný epoxidový podlahový systém, ktorý je odolný voči chemikáliam a nárazom. Hladký vzhľad je skvelou voľbou pre autoservisy.

Použité produkty:

Stonclad GR

Tento podlahový systém zvolil predajca automobilov pre jeho excelentný výkon a ochranu a zároveň nemá žiadny dopad na životné prostredie. Stonclad GR obsahuje 25% recyklovaného sklad a obnoviteľné zložky.


VYBERTE SI TEN SPRÁVNY PRODUKT

Nájdite produkt, ktorý bude najlepšie vyhovovať vašim potrebám. 

 


More Case StudiesComing Soon!
 • VYBERTE SI TEN SPRÁVNY PRODUKT


 • KONTAKTUJTE NÁS

  Napíšte nám: rsporina@stoncor.com 

               

                 ALEBO

  zavolajte: +421 918 472 210

 • urethane floors.JPG