stonblend gsi flooring in cafeteria stonclad gs flooring in hospitality facility stonres rtz flooring in fitness center public space stonres rtz flooring in children's park cafe public space

Pohostinstvá

Farby, textúry a povrchové úpravy, ktoré inšpirujú. Liate podlahy odolné voči škvrnám, protišmykové, vhodné pre lobby a reštaurácie, ako aj pre kuchyne a mechanické miestnosti. A tiež vonkajšie aplikácie! Ponúkame širokú škálu značiek a farieb, ktoré sú dizajnovo praktické a určené pre reštaurácie a pohostinstvá. Prečítajte si Bielu knihu s názvom "Warm Welcome Begins on the Floor" z The McMorrow Report pre Facility Management, kde sa dozviete o riešeniach pre pohostinský priemysel prostredníctvom štyroch značiek podlahovej krytiny od The Stonhard Group.

Riešenia pre pohostinstvá

Použité produkty:

Stonblend GSI

Chcete dosiahnuť neobyčajný vzhľad vašej kaviarne, ale chcete sa vyhnúť vysokým nákladom na terrazzo? Stonblend GSI je šikovný, hladký a škvrnám odolný podlahový systém s množstvom vzorov a farieb.

Použité produkty:

Stonclad GS

Hladké epoxidové podlahy poskytujú dlhodobú ochranu a ponúkajú nekonečné možnosti dizajnu. Stonhard má podlahové riešenie pre všetky pohostinské zariadenia.

Použité produkty:

Stonres RTZ

Toto fitnes centrum zaujme návštevníkov na prvý pohľad a zároveň môžu pocítiť výhody ergonomickej podlahy redukujúcej hluk.

Použité produkty:

Stonres RTZ

Predstavivosť malého dieťaťa nepozná hraníc a rovnako Stonrez RTZ nepozná limity pri dizajnovaní podlahy. Táto kaviareň pre deti je malou inšpiráciou toho, čo všetko dokážete so Stonhard.


VYBERTE SI TEN SPRÁVNY PRODUKT

Nájdite produkt, ktorý bude najlepšie vyhovovať vašim potrebám. 

 


More Case StudiesComing Soon!
 • VYBERTE SI TEN SPRÁVNY PRODUKT


 • KONTAKTUJTE NÁS

  Napíšte nám: rsporina@stoncor.com 

               

                 ALEBO

  zavolajte: +421 918 472 210

 • urethane floors.JPG