stonres str flooring in hardware store stonblend gsi flooring in food court stonres rtz flooring in mall concourse stonblend gsi flooring in grocery store stonres rtz flooring in salon

Maloobchodné prostredie

Naše podlahy sa stávajú centrom pozornosti. Maloobchodné priestory potrebujú podlahy so skvelým dizajnom, ale aj podlahy, ktoré odolávajú vysokej premávke, rozliatiu, nárazu a nepretržitému čisteniu. Hladké podlahy sú v ponuke  nekonečných farbách, textúrach a povrchových úpravách, aby maloobchodné predajne vynikli v dave. Máme rýchle inštalačné riešenia pre 24/7 prevádzky!

Použité produkty:

Stonres STR

Ergonomický podlahový systém inštalovaný v tomto železiarstve sa vyznačuje ľahkou údržbou a odolnosťou.

Použité produkty:

Stonblend GSI

Samoobslužný priestor s hladkým a opotrebeniu odolným podlahovým systémom.

Použité produkty:

Stonres RTZ

Stonres RTZ vytvára ergonomické a hluk redukujúce podmienky, ktoré sú žiadúce pre obchodné centrá. Stonhard nayše ponúka vlastné vzory a farby.

Použité produkty:

Stonblend GSI

Hladká podlaha je ideálna pre obchod s potravinami. Stonblend GSI sa ľahko čistí, je odolný voči opotrebeniu a je cenovo výhodnejší ako terazzo.

Použité produkty:

Stonres RTZ

Predajne kozmetiky vyžadujú podlahy odolné voči škvrnám a ľahkou údržbou. Mali by tiež poskytovať dobré ergonomické podmienky pre zamestnancov, ktorí na nich stoja počas celého dňa. Dokážu podlahy zabezpečiť toto všetko a navyše byť aj atraktívne? Samozrejme! Stonres RTZ je riešením.


VYBERTE SI TEN SPRÁVNY PRODUKT

Nájdite produkt, ktorý bude najlepšie vyhovovať vašim potrebám. 

 


More Case StudiesComing Soon!
 • VYBERTE SI TEN SPRÁVNY PRODUKT


 • KONTAKTUJTE NÁS

  Napíšte nám: rsporina@stoncor.com 

               

                 ALEBO

  zavolajte: +421 918 472 210

 • urethane floors.JPG