stonclad gs flooring in helicopter manufacturing facility stonclad gs flooring in helicopter hangar stonlux esd flooring in nasa laboratory

Letecký priemysel

V tomto prípade je to skutočná raketová veda a my máme šikovné podlahové riešenia. Letecké a kozmické priestory vyžadujú podlahy, ktoré musia čeliť ťažkým strojom, doprave a chemickým škvrnám. Hladké, odolné a dokonca vodivé podlahy sú potrebné pre všetky oblasti leteckého priemyslu: konštrukčné priestory, montáž, laboratóriá a oblasti pre údržbu lietadiel, ich častí, riadených striel a rakiet. Pokryjeme ich všetky.

Použité produkty:

Stonclad GS

Táto nárazu, oteru a chemikáliam odolná podlaha poskytuje potrebnú ochranu v koridore pohybu v hale na výrobu vrtulníkov.

Použité produkty:

Stonclad GS

Epoxidová hladká podlaha poskytuje vynikajúcu ochranu v hangári vrtuľníka.

Použité produkty:

Stonlux ESD

Nie je prekvapením, že laboratória NASA požadujú špeciálne produkty, dokonca i vtedy ak ide o podlahy. Podlaha Stonlux ESD prešla každým testom. Táto samonivilačná epoxidová formulácia poskytla iskrám odolný povrch, ktorý je bezpečný pre pracovníkov i zariadenia. Je tiež dostatočne pevný, aby odolal vysokému zaťaženiu a premávke.


VYBERTE SI TEN SPRÁVNY PRODUKT

Nájdite produkt, ktorý bude najlepšie vyhovovať vašim potrebám. 

 


More Case StudiesComing Soon!
 • VYBERTE SI TEN SPRÁVNY PRODUKT


 • KONTAKTUJTE NÁS

  Napíšte nám: rsporina@stoncor.com 

               

                 ALEBO

  zavolajte: +421 918 472 210

 • urethane floors.JPG