Jedlo & Nápoje

Sterilné, prvotriedne podlahové vlastnosti v prostredí na spracovanie potravín. Nájdete tu hygienické, protišmykové a dlhotrvajúce povrchy dostupné v mnohých formuláciach, ktoré odolávajú neľútostným chemickým škvrnám a tepelným šokom, tepelným cyklom a tiež častému čisteniu. Ponúkame antimikrobiálnu prísadu, Stonplus AM9. Táto organická thionová zlúčenina sa pridáva počas inštalácie a pôsobí ako permanentné baktériostatikum a fungistatikum proti širokému spektru grampozitívnych a gramnegatívnych baktérií a húb. Chcete sa dozvedieť viac? Kliknite tu. Pozrite si naše stránky produktov Stonclad a Stonshield pre informácie o našom medzinárodnom certifikáte HACCP. 

 

Použité produkty:

Stonclad UT

Najmodernejšia spoločnosť na spracovanie potravín vyžaduje špičkový podlahový systém. Stonclad UT odoláva extrémnym teplotám a pretože narozdiel od iných podlahových systémov je hladká, bez spojov a špár, zabraňuje rastu bakérií a ľahko sa čistí.

Použité produkty:

Stonclad GS

Tento hladký polyuretánový systém je špeciálne navrhnutý pre potravinársky priemysel, ako je táto mraziareň. Stonclad UR odoláva tepelnému šoku rovnako dobre ako nárazu a oteru.

Použité produkty:

Stonclad UT

Tento polyuretánový systém poskytuje odolnosť, ľahku údržbu a odolnosť voči škrvnám vo vinárskom závode.

Použité produkty:

Stonclad UR

Táto podlaha v prevádzke na spracovanie potravín je chránená voči tepelným šokom a tepelným cyklom vďaka Stonclad UR.


VYBERTE SI TEN SPRÁVNY PRODUKT

Nájdite produkt, ktorý bude najlepšie vyhovovať vašim potrebám. 

 


More Case StudiesComing Soon!
 • VYBERTE SI TEN SPRÁVNY PRODUKT


 • KONTAKTUJTE NÁS

  Napíšte nám: rsporina@stoncor.com 

               

                 ALEBO

  zavolajte: +421 918 472 210

 • urethane floors.JPG