stonres rtz flooringin metro station platform stonres rtz flooringon railway platform stonres rtz flooring in metro station stonres rtz flooring in train station stonblend gsi flooring in train station concourse stonclad gs on transit station floor

Doprava

Za chodu? Máme hladké podlahy pre letiská, vlakové a autobusové stanice. Protišmykové, ľahko udržiavateľné, škvrnám a nárazom odolné. Naše podlahy odolajú všetkým druhom premávky, či už na kolesách alebo pešo. Skvelý dizajn s dlhotrvajúcimi riešeniami dáva dopravnému priemyslu presne to, čo potrebuje.

Použité produkty:

Stonres RTZ

Toto ľahké metro v Spojenom kráľovstve bolo zrekonštruované pomocou technológie Stonres RTZ, ktorá sa aplikovala na už existujúce a poškodené terrazzo. Nástupište má tak protišmykový podlahový systém, ktorý navyše znižuje hluk.

Použité produkty:

Stonres RTZ

Podlahový systém na nástupišti je odolný vysokej premávke a škrvnám. Disponuje ergonomickými a hluk redukujúcim vlastnosťami.

Použité produkty:

Stonres RTZ

Stonres RTZ skrášľuje túto vlakovú stanicu, vytvára príjemné prostredie pre cestujúcich a disponuje povrchom, ktorý je nenáročný na čistenie.

Použité produkty:

Stonres RTZ

Hladké bezšpárové podlahy, ktoré sú nenáročné na čistenie, sprevádzajú cestujúcich touto stanicou metra.

Použité produkty:

Stonblend GSI

Hladký podlahový systém s prímesou kremeňa inštalovaný na vlakovej stanici. Praktický a dizajnový zároveň, odolný opotrebeniu a trhlinám.

Použité produkty:

Stonclad GS

Podlahový systém inštalovaný na tranzitnej stanici je vysoko odolný, odoláva nárazom, oteru a neustálej premávke. Stonclad GS poskytuje mimoriadny výkon i v rušnom prostredí.


VYBERTE SI TEN SPRÁVNY PRODUKT

Nájdite produkt, ktorý bude najlepšie vyhovovať vašim potrebám. 

 


More Case StudiesComing Soon!
 • VYBERTE SI TEN SPRÁVNY PRODUKT


 • KONTAKTUJTE NÁS

  Napíšte nám: rsporina@stoncor.com 

               

                 ALEBO

  zavolajte: +421 918 472 210

 • urethane floors.JPG