stonchem in secondary containment area in chemical facility stonchem in tank farm at chemical/mining facility stonclad gs flooring in chemical/mining facility

Chemický a ťažobný priemysel

Najťažšie prostredie vyžaduje najtvrdšiu podlahu a poťahové riešenia. Máme všetko. Chemicky, abrazívne a nárazu odolné povrchy chránia pred korozívnym útokom, ťažkou premávkou a každodenným hrubým zaobchádzaním. Skladovacie alebo spracovateľské priestory sú v bezpečí s našimi vysoko výkonnými podlahami a obkladmi.

Použité produkty:

Stonchem 600

Epoxidový náter (novolak) využíva technickú tkaninu a minerálny vrchný náter pre poskytnutie vynikajúcej chemickej bariéry v nádržiach.

Použité produkty:

Stonchem 800

Skladiská ropy, ako tieto, vyžadujú mimoriadnu ochranu pred chemickým poškodením alebo tepelným šokom. Táto vysoko sieťovaná, vinylesterová živica s technickou tkaninou, maltovou vrstvou a minerálnym kompozitným vrchným náterom poskytuje hladký a chemicky odolný povrch.

Použité produkty:

Stonclad GS

Jedna zo svetovo najväčších ropných spoločností sa obrátila na Stonhard s požiadovkou na podlahový systém, ktorý by odolával ťažkým zariadeniam, strojovému oleju a neustálej premávke vysokozdvižných vozíkov. Stonclad GS splnil všetky tieto požiadavky a zároveň umožnil dosiahnuť požadovaný vzhľad.


VYBERTE SI TEN SPRÁVNY PRODUKT

Nájdite produkt, ktorý bude najlepšie vyhovovať vašim potrebám. 

 


More Case StudiesComing Soon!
 • VYBERTE SI TEN SPRÁVNY PRODUKT


 • KONTAKTUJTE NÁS

  Napíšte nám: rsporina@stoncor.com 

               

                 ALEBO

  zavolajte: +421 918 472 210

 • urethane floors.JPG